Değişim ve İade Politikası

Siparişiniz elinize geçtikten sonraki 10 gün içerisinde kullanılmayan ve hasar görmemiş ürünlerin değişimini/iade, ancak ürünleriniz imza ambalaj malzemeleri dahil olmak üzere orijinal ambalajında iade edilmesi durumunda kabul ediyoruz.

Öğelerinizi bize geri göndermeden önce, info@ladeynadesign.com adresine bir e-posta göndermeniz gerekir. Daha sonra e-posta ile iade talimatlarını alacaksınız. Lütfen Ladeyna ile iletişime geçmeden hiçbir şey geri göndermeyiniz, çünkü bu daha uzun kullanım süresi ve geciktirilmiş geri ödemelerin gecikmesine neden olabilir.

Ücretsiz değişim hizmeti sunuyoruz, satın alma işleminizde değişim isterseniz bu bizim sorumluluğumuzda olacak. Lütfen iade edilen malları alana kadar sevkiyattan sizin sorumlu olduğunuzu unutmayın.
İadenizi aldığımızda size e-posta göndereceğiz ve malların durumunu onayladıktan sonra iade edilen ürünlerin satın alma fiyatını orijinal ödeme kartına geri ödeyeceğiz.

Ladeyna, Türkiye dışına gönderilen siparişlerde gümrük vergileri ve vergileri iade edemez. Bununla birlikte, yerel gümrük büronuzla doğrudan iletişim kurarak bunları kurtarabilirsiniz.
Bir değişim veya iade düzenlemek için lütfen bizimle info@ladeynadesign.com mail adresimizden veya +90 507 344 6889 numaralı telefondan iletişime geçin.

İade Adresi: Karşıyaka Mh. Haymana Blv. No:20 İç Kapı No:3 Gölbaşı,ANKARA, Türkiye